Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Oddziały integracyjne

Przedszkole nr 196 – oddział Stumilowy Las mieści się na ulicy Gnieźnieńskiej 2 w Poznaniu. Budynek posiada m.in. dwie sale dydaktyczne, salę integracji sensorycznej oraz gabinet terapeutyczny, w którym odbywają się zajęcia z psychologiem oraz logopedą.

Przedszkole jest dostosowane do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami. Integracyjny charakter sprawia, że grupy są mniejsze; bardziej kameralne, a co za tym idzie- każdy przedszkolak może liczyć na indywidualne podejście zarówno do jego potrzeb jak i możliwości. Podczas pobytu w placówce dzieci uczone są empatii oraz troski o drugiego człowieka.

W oddziale Stumilowy Las zatrudnieni zostali specjaliści, tacy jak: logopeda, terapeuta integracji sensorycznej oraz psycholog, którzy każdego dnia dbają o prawidłowy rozwój wszystkich przedszkolaków.

Głównym atutem Przedszkola 196- oddziału Stumilowy Las, jest dobrze wyposażona sala integracji sensorycznej. Dzieci mają możliwość zdobycia doświadczeń dzięki dostarczaniu nowych bodźców. Bogate wyposażenie sprawia, że spotkania z terapeutą są różnorodne i wzbudzają zainteresowania nawet najbardziej wymagających przedszkolaków.

Przy przedszkolu znajduje się zamknięty ogród, w którym to, każdego dnia dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu, poznając przy tym świat przyrody.  

PolskiУкраїнська