Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

O przedszkolu

Nasze przedszkole składa się z 5 oddziałów.  Każdy oddział ma odrębną lokalizację, dzięki czemu panuje u nas rodzinna atmosfera.

W naszej placówce nikt nie będzie się czuł anonimowy, wręcz przeciwnie tworzymy iście rodzinne miejsce pełne wsparcia i zaufania opartego na wzajemnym szacunku.

W naszym przedszkolu konsekwentnie wprowadzamy elementy planu daltońskiego. Jest to metoda, która opiera się na trzech filarach : samodzielność, odpowiedzialność oraz  współpraca. Dzięki wykorzystaniu elementów tej metody nasze przedszkolaki nie tylko  prezentują właściwą postawę społeczną i moralną, ale również są świadome konsekwencji swoich czynów kształtują w sobie poczucie odpowiedzialności. Nasi podopieczni szanują drugiego człowieka, jego odmienność i indywidualność, a dzięki nabywaniu umiejętności społecznych  potrafią nawiązywać więzi z najbliższym otoczeniem.

Lokalizacja ul. Gnieźnieńska

Lokalizacja ul. Gajowa

Lokalizacja ul. Glebowa

Lokalizacja ul. 28 Czerwca

Lokalizacja ul. Św. Rocha

PolskiУкраїнська