Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Jadłospis


Jadłospis dla lokalizacji ul. Glebowa.


Jadłospis 19-23.10.2020 – Dotyczy lokalizacji ul. Gajowa, Św. Rocha oraz 28 Czerwca

Jadłospis 12-16.10.2020 – Dotyczy lokalizacji ul. Gajowa, Św. Rocha oraz 28 Czerwca

Jadłospis 05-09.10.2020 – Dotyczy lokalizacji ul. Gajowa, Św. Rocha oraz 28 Czerwca

Jadłospis 28.09-02.10.2020 – Dotyczy lokalizacji ul. Gajowa, Św. Rocha oraz 28 Czerwca

Jadłospis 21-25.09.2020 – Dotyczy lokalizacji ul. Gajowa, Św. Rocha oraz 28 Czerwca

Jadłospis 14-18.09.2020 – Dotyczy lokalizacji ul. Gajowa, Św. Rocha oraz 28 Czerwca

Jadłospis 07-11.09.2020 – Dotyczy lokalizacji ul. Gajowa, Św. Rocha oraz 28 Czerwca

Jadłospis 31.08-04.09.2020 – Dotyczy lokalizacji ul. Gajowa, Św. Rocha oraz 28 Czerwca

Jadłospis 29.06-03.07.2020

Jadłospis 22-26.06.2020

Jadłospis 15-19.06.2020

Jadłospis 08-12.06.2020

Jadłospis 01-05.06.2020

Jadłospis 25-29.05.2020

Jadłospis 09-13.03.2020

Jadłospis 24-28.02.2020

Jadłospis 17-21.02.2020

Jadłospis 10-14.02.2020

Jadłospis 03-07.02.2020

Jadłospis 27-31.01.2020

Jadłospis 13-17.01.2020

Jadłospis 07-10.01.2020

Jadłospis 09-13.12.2019

Jadłospis 02-06.12.2019

Jadłospis 25-29.11.2019

Jadłospis 18-22.11.2019

Jadłospis 11-15.11.2019

Jadłospis 4-8.11.2019