Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Agnieszka Ludorowska – Psycholog

Pracownik przedszkola

Z dziećmi i ich opiekunami pracuję od 2011 roku. Przez ten czas doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w szkołach podstawowych, Poradniach Psychologiczno – Pedagogicznych i przedszkolach.  Za sprawą licznych szkoleń stale poszerzam swoje kompetencje, aktualnie kształcę się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Swoją pracę poddaję superwizji.

Moja praca to dla mnie pasja i wyzwanie jednocześnie. Staram się rozumieć ludzi, unikając oceniania ich – psychologia mi w tym pomaga. Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci, które poprzez różne swoje zachowania, nie zawsze łatwe dla dorosłych do przyjęcia, usiłują nam coś powiedzieć. Próbuję odczytywać te komunikaty, będąc głęboko przekonaną, że nie ma „niegrzecznych” dzieci, są jedynie takie, których potrzeby nie zawsze bywają zaspokojone. Wspierając dzieci i ich opiekunów, czerpię m.in. z teorii przywiązania, która zwraca uwagę na znaczenie jakości wczesnych relacji dziecka z dorosłym w kontekście całościowego rozwoju człowieka i jego zdrowia psychicznego.

A ponadto, nie wyobrażam sobie dnia bez kawy i dobrej książki, tygodnia bez filmu, który zmusza mnie do myślenia, a życia w ogóle – bez radia i kotów.

Kontakt
E-mail: a.ludorowska@operator.edu.pl
Tel: 533 335 349

Zamknij

Paula Ułasiewicz

Nauczyciel

Nazywam się Paula Ułasiewicz. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna.

Praca z dziećmi sprawia mi radość –  bardzo lubię obserwować jak w przeciągu roku szkolnego dzieci stają się samodzielne, jak się rozwinęły.

Mam dobry kontakt z dziećmi, staram się stworzyć im poczucie bezpieczeństwa i swobody.

Największą nagrodą w mojej pracy jest uśmiechnięta buzia dziecka  🙂

 

 

 

Zamknij

Joanna Mackiewicz – Logopeda

Pracownik przedszkola

Biogram: Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kolejnym krokiem była oligofrenopedagogika, a następnie studia podyplomowe w zakresie logopedii. Od wielu lat pracuję z dziećmi. Aktualnie prowadzę w przedszkolach indywidualną terapię wad wymowy i zajęcia grupowe z dziećmi wspierające rozwój mowy.

Zainteresowania: Interesują mnie zaburzenia mowy u dzieci oraz możliwość ich korygowania.

Motto: Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.- Marek Aureliusz

Numer tel: 533 555 154

Zamknij

Julia Bock

Dyrektor

Julia Bock z wykształcenia jest geologiem i pedagogiem. Praca z dziećmi to jej życiowy wybór dlatego dziś jest absolwentką Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej. Ukończyła liczne kursy doskonalące jej warsztat pracy. Doświadczenie zdobyła jako wychowawca świetlicy, nauczyciel w przedszkolu oraz pełniąc funkcję wicedyrektora w Publicznym Przedszkolu Logicus w Rokietnicy. Praca z dziećmi daje jej  wiele satysfakcji i zapału do pogłębienia wiedzy. Najbliższa jej sercu jest pedagogika daltońska na bazie, której konsekwentnie pracuje ,kierując się trzema głównymi zasadami: samodzielność, odpowiedzialność, i współpraca. Zgodnie z założeniem twórczyni Planu Daltońskiego Helen Parkhurst ,,Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami to może ono zrobić więcej,  niż od niego oczekujemy, a wszystko co dziecko potrafi  – nauczycielowi zrobić nie wolno”.

Zamknij

Marta Kaczmarek – Koordynator sieci przedszkoli

Pracownik administracyjny

Z wykształcenia magister inżynier ochrony środowiska. Zawodowo, swoją codzienną pracą wspieram Fundacyjne „Przedszkola na pięć” jako koordynator sieci przedszkoli. Realizuję swoje zadania w biurze Fundacji, jak i placówkach przedszkolnych. Wizyta w przedszkolach, a co za tym idzie możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielami, dziećmi i ich rodzicami mobilizuje do działania i daje poczucie spełnienia. Każdy dzień stawia przede mną nowe wyzwania zawodowe – ich realizacja sprawia mi prawdziwą przyjemność i daje energię do dalszej pracy.Prywatnie… jestem zagorzałą fanka kryminałów, literatury faktu. Inspiracji szukam oraz odpoczywam w trakcie pieszych wędrówek. Relaksuję się słuchając muzyki oraz saunując.

Zamknij

Izabela Madalińska – Kauhoul

Nauczyciel

Marta Kotwica

Nauczyciel

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna z Arteterapią. Obecnie studiuję również Edukację Elemetarną i Terapię Pedagogiczną. Praca z dziećmi jest moją pasją, a uśmiech na twarzach podopiecznych i poczynione przez nich postępy dają mi poczucie spełnienia i satysfakcji. Uwielbiam czytać książki i spędzać czas wolny z dala od miejskiego zgiełku. Interesuję się informatyką i nowinkami technologicznymi.

 

Zamknij

Lucyna Łabaj – Będziechowska

Nauczyciel

Z wykształcenia jestem zootechnikiem. Ukończyłam także Pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą oraz wychowanie przedszkolne. Pracuję 11 lat w Fundacji w Przedszkolu Uśmiechnięte Wiewiórki.

Zamknij

Iwona Józefczak

Pomoc nauczyciela

Jestem osobą kreatywną, pogodną i optymistycznie nastawioną do życia. Praca z najmłodszymi przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. W wolnych chwilach zajmuję się florystyką, spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi , czytam książki i podróżuję.

Zamknij

Daria Wasela

Nauczyciel

Jestem  absolwentką studiów magisterskich na kierunku zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu. Wybór tego kierunku nie był przypadkowy, gdyż praca z dziećmi od zawsze była moja pasją. Realizując program mej specjalności zgłębiłam wiedzę z zakresu pedagogiki i psychologii dziecka w wieku przedszkolnym. Jestem osobą pogoda i życzliwą, dzięki czemu nawiązywanie kontaktów z dziećmi przychodzi mi ze szczególną łatwością.

Zamknij

Angelika Łuczkowska

Nauczyciel

Nazywam się Angelika Łuczkowska jestem absolwentką Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa- edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.
W mojej pracy cieszą mnie sukcesy,  które odnoszą dzieci, ich radość,  uśmiech, szczerość.
Po po prostu robię to, co kocham.
W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki oraz spędzać czas z rodziną i w gronie przyjaciół.

Zamknij

Roma Chwirot

Pomoc nauczyciela

Jako pomoc nauczyciela pracuję ponad 10 lat.
Z natury jestem optymistką , cenię dobry żart i poczucie humoru.
Praca z dziećmi sprawia mi dużą satysfakcję.
Lubię wyjazdy w góry i piesze wycieczki. W wolnym czasie czytam książki i chodzę na basen.

Zamknij

Adrianna Knorn

Nauczyciel

Nazywam się Adrianna Knorn. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, ukończyłam studia licencjackie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna.
Praca z dziećmi to moja pasja. Największą nagrodą w mojej pracy to uśmiech dziecka i jego widoczne postępy.
Prywatnie… jestem fanką literatury fantastycznej, lubię podróżować i zrelaksować się przy dobrym filmie.

Zamknij

Marta Suchomska

Nauczyciel

Nazywam się Marta. Jestem absolwentką studiów ekonomicznych, humanistycznych oraz pedagogicznych. Przez lata zdobywałam wiedzę oraz doświadczenie w różnych dziedzinach.
Ostatecznie kierunek moich zainteresowań spoczął na poznawaniu i zgłębianiu tego, co najbliższe mojemu sercu. Wraz z pełnieniem roli mamy utwierdziłam się, jak wiele potencjału zawiera świat dzieci. Każde dziecko jest wyjątkowe i każde dziecko zasługuje na to, by mieć przy sobie dorosłego, który będzie wspierał, otaczał życzliwością, okazywał zrozumienie. Dorosłego, który będzie budował poczucie bezpieczeństwa, rozwijał zdolności (którymi dziecko zostało obdarowane) i prowadził przy poznawaniu otaczającego nas świata. Wszystko to można realizować spędzając czas wspólny. Dlatego najważniejszą rzeczą w moich wolnych chwilach, jest dzielenie swojego czas z dzieckiem, rodziną.

Zamknij

Anna Koperska

Pomoc nauczyciela

Praca z dziećmi jest dużym wyzwaniem. Uśmiech i zadowolenie dziecka sprawiają mi wielką radość. Lubię: dobrą książkę, film i muzykę klasyczną.

Zamknij

Marta Pawlaczyk

Pomoc nauczyciela

Kadra pedagogiczna

Julia Bock

Dyrektor

Paula Ułasiewicz

Nauczyciel

Izabela Madalińska – Kauhoul

Nauczyciel

Marta Kotwica

Nauczyciel

Lucyna Łabaj – Będziechowska

Nauczyciel

Daria Wasela

Nauczyciel

Angelika Łuczkowska

Nauczyciel

Adrianna Knorn

Nauczyciel

Marta Suchomska

Nauczyciel

Iwona Józefczak

Pomoc nauczyciela

Roma Chwirot

Pomoc nauczyciela

Anna Koperska

Pomoc nauczyciela

Marta Pawlaczyk

Pomoc nauczyciela

Agnieszka Ludorowska – Psycholog

Pracownik przedszkola

Joanna Mackiewicz – Logopeda

Pracownik przedszkola

Marta Kaczmarek – Koordynator sieci przedszkoli

Pracownik administracyjny